Chętni do udziału w Spacerach „Lublin z Duszą” mają ostatnią szansę, by wziąć w nich udział. Dostępne są ostatnie wolne w tej edycji terminy. Trwają zapisy na dni 6 maja, 19 maja i 18 czerwca.


To ostatnia szansa na wzięcie udziału w spacerach "Lublin z duszą". Zapisy trwają na następujące terminy: 6 maja (wycieczka po Śródmieściu), godz. 13.00 - 16.00, 18 czerwca (wycieczka po Śródmieściu), godz. 13.00 - 16.00, 19 maja (wycieczka po Starym Mieście), godz. 13.00 - 16.00. Zapisy: tel. 81 466 2512, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Spacery to propozycja spotkania z interesującymi ludźmi, a także okazja, aby zobaczyć miejsca, które tworzą kreatywny klimat naszego miasta. Wycieczki stanowią inspirację w planowaniu wolnego czasu, a także przy podejmowaniu różnych aktywności. Można usłyszeć wiele ciekawostek. Zaproponowane trasy prowadzą do konkretnych, często mało znanych lokalizacji. Poprzez wizyty w najciekawszych miejscach Lublina spacerowicze bezpośrednio doświadczają tworzącego się tam klimatu miasta, odkrywają jego tajemnice.