Wszyscy studenci z Lublina (a zwłaszcza ci z pierwszego roku) mogą się wybrać na spacery w ramach cyklu „Lublin z Duszą”. To propozycja spotkania z interesującymi ludźmi, a także okazja, aby zobaczyć miejsca, które tworzą kreatywny klimat naszego miasta. Właśnie ruszyły zapisy.Spacery zostały opracowane w autorski sposób z udziałem pasjonatów Lublina. Daje to możliwość usłyszenia wielu ciekawostek i jest okazją do rozmowy ze znawcami niesztampowych miejsc oraz oryginalnych inicjatyw. Spacery odsłaniają kreatywny potencjał Lublina. Oryginalność i koloryt miasta. Zaproponowane trasy prowadzą do konkretnych, często mało znanych lokalizacji. Poprzez wizyty w najciekawszych miejscach Lublina spacerowicze bezpośrednio doświadczają tworzącego się tam klimatu miasta, odkrywają jego tajemnice.
W marcu spacer odbędą się: 10, 12, 24 i 26. Wymagane są wcześniejsze zapisy - drogą mailową, telefonicznie lub za pośrednictwem Evenea.pl.


Informacje i zapisy:
Urząd Miasta Lublin
Wydział Strategii i Obsługi Inwestorów
plac Litewski 1, pokój 303, III piętro
tel. 81 466 2512
email:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  '; document.write(''); document.write(addy_text92781); document.write('<\/a>'); //-->\n Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.