AS Monaco, Szachtar Donieck, Hannover 96 oraz WKS Śląsk Wrocław zagrają w towarzyskim turnieju LOTTO Lubelskie Cup, który w dniach 4-5 lipca rozegrany zostanie na Arenie Lublin. Sprzedaż biletów rusza już dziś, a najtańsze wejściówki można nabyć w cenie 30 zł.

 

Poznaliśmy już cztery drużyny, które zagrają w turnieju LOTTO Lubelskie Cup. Zostały też rozlosowane pary półfinałowe. Kibice będą mogli obejrzeć na żywo tegorocznego ćwierćfinalistę rozgrywek Ligi Mistrzów AS Monaco, zdobywcę Pucharu UEFA z 2008 roku Szachtar Donieck, drużynę Artura Sobiecha Hannover 96 oraz ekstraklasowy Śląsk Wrocław.

W pierwszym meczu półfinałowym zmierzą się WKS Śląsk Wrocław oraz Szachtar Donieck, w drugim natomiast AS Monaco podejmie Hannover 96.

Pierwszy raz w historii województwa lubelskiego, na nowym Stadionie Miejskim Arena Lublin pojawią się drużyny klubowe z światowych lig rozgrywkowych. Wejściówki dostępne są od 5 maja za pośrednictwem strony lubelskiecup.booklik.com

Kupując jeden bilet w wybranej kategorii cenowej kibice będą mogli obejrzeć dwa mecze rozgrywane w danym dniu: Kategoria I (90 zł), Kategoria II (60 zł), Kategoria III (40 zł) 
i Kategoria IV (30 zł). Cena biletu dla osób niepełnosprawnych wynosi 20 zł.

Równocześnie Miasto Lublin i Totalizator Sportowy podpisali deklarację o współpracy w obszarze kultury i sportu. Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, który od 60 lat wspiera polski sport, turniejem LOTTO Lubelskie CUP rozpoczyna długofalową współpracę z miastem.

Organizatorzy przygotowali dla kibiców atrakcyjne konkursy, w których do wygrania będą m.in.: spotkania z piłkarzami, wejście za kulisy turnieju oraz konferencje prasowe z udziałem trenerów i zawodników.


Terminarz turnieju LOTTO Lubelskie Cup:
04.07.2015 (sobota): 
- 1 półfinał, godz. 17.30
- 2 półfinał, godz. 20.30

05.07.2015 (niedziela):
- mecz o 3 miejsce, godz. 14.00
- wielki finał, godz. 17.30

Bilety do nabycia na:
www.lubelskiecup.booklik.com