W piątek rozpoczął działalność Alter, pierwszy w Lublinie pięciogwiazdkowy hotel. Do dyspozycji gości jest 13 pokoi. Każdy z nich jest urządzony inaczej. Najwięcej trzeba zapłacić za nocleg w apartamencie imienia Piotra Bonieckiego, znanego złotnika i dawnego właściciela kamienicy.

Czytaj więcej...

W poniedziałek do policyjnego aresztu trafiło dwóch mieszkańców Lublina w wieku 19 i 20 lat. Na ulicy Żmigród pobili i okradki17-latka. Za rozbój grozi im do 12 lat pozbawienia wolności.

Czytaj więcej...

Tereny między zamkiem a targowiskiem przy al. Unii Lubelskiej zmienią się nie do poznania. Mają one przekształcić się w tereny do czynnej rekreacji. Ratusz chce, by pojawiła się tam m.in. wypożyczalnia leżaków, siłownia na świeżym powietrzu, rozbudowany zostanie plac zabaw dla dzieci.

Czytaj więcej...

Ratusz zaprasza studentów na spacery z cyklu „Lublin z duszą”. Będą mogli spotkać się z ciekawymi ludźmi i zobaczyć miejsca, w których żyje kultura naszego miasta. Już można się zapisywać.

Czytaj więcej...

W niedzielę, 22 grudnia, setki lublinian spotkały się na tradycyjnej Wigilii Starego Miasta. Jak co roku były świąteczne potrawy, prezenty dla dzieci i wspólne kolędowanie.

Czytaj więcej...