Młoda kobieta porysowała siedem samochodów na ul. Zamojskiej i Miłej. Miała na sobie czarną koszulkę prawdopodobnie z napisem „Ciemna Strona Mocy”. Widać ją na nagraniu monitoringu. Policja prosi o kontakt osoby, które rozpoznają kobietę.

6 stycznia rano policjanci otrzymali zgłoszenie o uszkodzeniu kilku pojazdów przy ul. Miłej. Jak się okazało zniszczonych zostało także kilka samochodów zaparowanych przy ul. Zamojskiej. W sumie policjanci przyjęli zawiadomienia od 7 pokrzywdzonych osób. Straty zostały oszacowane na kwotę blisko 10 tys. zł. Uszkodzenia powstały od zarysowania ostrym narzędziem.

Podczas prowadzonego postępowania policjanci zabezpieczyli nagranie monitoringu. Kamery zarejestrowały idącą chodnikiem wzdłuż ulicy kobietę. W pewnym momencie podchodzi ona do samochodu marki BMW i rysuje po masce ostrym narzędziem. W podobny sposób uszkadza dostawczego mercedesa.

Policjanci poszukują młodej, około 25-letniej kobiety. W chwili zdarzenia ubrana była w jasną kurtkę, dresowe spodnie, buty sportowe z charakterystycznymi czerwonymi sznurówkami. Miała na sobie czarną koszulkę z napisem „Ciemna Strona Mocy”. Wszystkie osoby, które rozpoznają kobietę, proszone są o kontakt z I komisariatem. Informacje przekazywać można także telefonicznie pod nr tel. 81 535 45 73 lub 997.