W budowanym właśnie centrum handlowo-rozrywkowym Tarasy Zamkowe znajdą się marki Grupy LPP. To właściciel takich marek jak Cropp, House, Sinsay, Reserved czy Mohito. Na pierwsze zakupy wybierzemy się tam w pierwszym kwartale 2015 roku.

 

Spółka IMMOFINANZ Group, właściciel budowanego w Lublinie centrum handlowo-rozrywkowego Tarasy Zamkowe, sfinalizowała umowę najmu z Grupą LPP, największą siecią odzieżową w Polsce oraz znaczącym graczem na międzynarodowym rynku ubrań.

Sklepy marek Grupy LPP w Tarasach Zamkowych zajmą łącznie około 4 200 mkw., co jest równe 11 proc. powierzchni handlowej powstającej galerii. W Tarasach Zamkowych znajdą się wszystkie marki Grupy LPP. Największy salon otwarty zostanie przez markę Reserved i będzie dysponował powierzchnią 1 800 mkw. Powierzchnia sklepu Cropp to 580 mkw., House – 560 mkw., Sinsay – 460 mkw., natomiast Mohito – 410 mkw. Sklep marki Home&You, specjalizującej się w wystroju wnętrz zajmie 400 mkw.

W centrum handlowo-rozrywkowym znajdzie się 150 sklepów i punktów usługowych. Powierzchnia najmu całego obiektu sięgnie 38 tys. mkw. Na trzech poziomach parkingu podziemnego zaplanowano ponad 1400 miejsc postojowych. Całkowity koszt inwestycji wynosi 480 mln zł.