Policja poszukuje mężczyzny, który wszedł do ogólnospożywczego sklepu przy ul. Bursztynowej i grożąc ekspedientce nożem zażądał pieniędzy, papierosów oraz alkoholu. Zbiegł z łupem.

 

Do zdarzenia doszło w miniony wtorek 8 lipca około godz. 6.30. Do sklepu przy ul. Bursztynowej wszedł zamaskowany kapturem mężczyzna z nożem w ręku. Grożąc pracownicy pozbawieniem życia, zażądał pieniędzy, papierosów oraz alkoholu. Skradł gotówkę oraz kilkadziesiąt paczek papierosów.

Rysopis sprawcy: mężczyzna w wieku około 30 lat, szczupła budowa ciała, wzrost około 175 – 180 cm, szczupła twarz oczy jasne. Ubrany był w ciemne spodnie dresowe z pionowymi jasnymi pasami, kurtkę ciemną długości 3/4, pod kurtką miał jasną bluzę z kapturem założonym na głowę. Na plecach założony miał ciemny plecak. Sprawca posiadał ze sobą ciemną torbę sportową, do której pakował skradzione przedmioty. Twarz zasłonił szalikiem.

Sprawcę rozboju nagrała sklepowa kamera. Policjanci apelują do osób, które rozpoznają mężczyznę uwidocznionego na zdjęciach, o kontakt z Komisariatem VII Policji w Lublinie, najbliższa jednostką policji, bądź dzwoniąc na numer alarmowy 997/112.