Od soboty jeździmy ul. Zelwerowicza. Nowa arteria na Czechowie połączyła ul. Choiny z Koncertową i Poligonową.

Czytaj więcej...

Przejażdżki balonem, konkursy, dmuchane zjeżdżalnie, koncert orkiestry dętej i pokaz ratownictwa medycznego. Te i inne atrakcje czekały w sobotę na festynie zorganizowanym przed Gimnazjum nr 5 z okazji 40-lecia Spółdzielni Mieszkaniowej "Czechów".

Czytaj więcej...

Miasto buduje zaplecze dla obiektów sportowych w Gimnazjum nr 16 w Lublinie. Będą szatnie, łazienki, sale do ćwiczeń, gabinet odnowy biologicznej. Inwestycja kosztuje ponad 5 mln zł.

Czytaj więcej...

Prawdopodobnie jeszcze w tym roku pojedziemy ulicą Zelwerowicza. Mieszkańcy Czechowa odetchną z ulgą. – Przez naszą dzielnicę jeżdżą ciężarówki w stronę Warszawy.  Ulica Elsnera jest zakorkowana, najgorzej jest w godzinach szczytu – mówią.

Czytaj więcej...

Ponad 1000 mieszkańców bawiło się na niedzielnym festynie Czechowa w parafii św. Jadwigi Królowej w Lublinie. Największą popularnością cieszyły się przejażdżki kucykiem, malowanie twarzy oraz loteria fantowa. Były kiełbaski z grilla i bigos ufundowany przez proboszcza parafii.

Czytaj więcej...

Firma Skanska, wykonawca ulicy Zelwerowicza w Lublinie obiecuje, że prace może zakończyć na przełomie października i listopada tego roku. Zgodnie z umową ma czas na budowę do końca października 2015 r.

Czytaj więcej...

Nowy budynek żłobka stanie przy ul. Młodej Polski, w okolicy Przedszkola Specjalnego nr 11. Miasto zamówiło kompletny projekt budowlany. Ma on być gotowy w ciągu 4 miesięcy.

Czytaj więcej...

Amerykańska firma Convergys ogłosiła, że otwiera w Lublinie nowy oddział. Trwa już rekrutacja pierwszych pracowników. Do końca roku znajdzie tam zatrudnienie 250 osób.

Czytaj więcej...

Ulica Lawinowa na odcinku od al. Kompozytorów Polskich do ul. Elsnera jest w katastrofalnym stanie. Mieszkańcy Czechowa proszą, by załatać dziury w nawierzchni drogi. Radny Mariusz Banach złożył w tej sprawie interpelację do prezydenta Lublina.

Czytaj więcej...

Lubelski Ratusz wprowadził ograniczenia w ruchu samochodów na al. Kompozytorów Polskich. Wszystko przez fatalny stan wiaduktów w pobliżu wyjazdu z ul. Paganiniego.

Czytaj więcej...