Dziś pierwsi mieszkańcy otrzymali klucze do mieszkań w nowo wybudowanych blokach w dzielnicy Felin. Przy ul. Zygmunta Augusta w dwóch blokach powstały 64 lokale mieszkalne, a dodatkowo przedszkole, do którego przyjętych zostanie 50 dzieci. Inwestycje realizowana była z dofinansowaniem Banku Gospodarstwa Krajowego, a jej koszt to 8,4 mln zł.

Czytaj więcej...

Nowe centrum handlowe Felicity zostało otwarte dziś o godz. 9. Przygotowano wiele atrakcji dla pierwszych klientów. Wieczorem zaplanowano pokaz sztucznych ogni. – Bardzo duży obiekt, robi wrażenie. Przyjechałem obejrzeć telewizory, ale były w tak atrakcyjnych cenach, że sprzedały się na pniu – mówi jeden z pierwszych klientów.

Czytaj więcej...

W związku z otwarciem centrum handlowego Felicity zmieni się trasa przejazdu linii nr 7. Wszystko po to, by klienci mogli do niego dojechać. Zmiana nie wpłynie na częstotliwość kursowania „siódemki”.

Czytaj więcej...

Nowe centrum handlowe zostanie otwarte 20 marca i godz. 9. Zaplanowano wiele atrakcji dla pierwszych klientów. Będą m.in. występy wykonawców programów Mam Talent i The Voice of Poland. Zobaczymy też modelki z Top Model. Imprezę poprowadzą Olivier Janiak i Karolina Malinowska.

Czytaj więcej...

Kolejny inwestor uzyskał zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej w Podstrefie Lublin. Firma ze Świdnika wybuduje w Lublinie nowoczesny zakład produkcyjny. Wyda na ten cel 3,5 mln zł i zatrudni 10 osób.

Czytaj więcej...

Wiele wskazuje na to, że w najbliższych tygodniach na mapie Lublina pojawią się nazwy dwóch miejskich rond (Tadeusza Karszo- Siedlewskiego i Braci Rylskich). – To wynik decyzji podjętej przez członków miejskiego zespołu do spraw nazewnictwa placów, rond i innych obiektów miejskich – informuje na swojej stronie internetowej Marcin Nowak z klubu Wspólny Lublin.

Czytaj więcej...