W związku z otwarciem centrum handlowego Felicity zmieni się trasa przejazdu linii nr 7. Wszystko po to, by klienci mogli do niego dojechać. Zmiana nie wpłynie na częstotliwość kursowania „siódemki”.

 

Od 20 marca linia nr 7 w dni powszednie, w soboty i w niedziele, w obu kierunkach będzie zajeżdżać na ul. Pancerniaków bezpośrednio przed galerię handlową. Powstały tam dwa nowe przystanki autobusowe (Pancerniaków Felicity 01, 02). Korekta trasy została uzgodniona z Radą Dzielnicy Felin i nie wpłynie na częstotliwość kursowania tej linii. 

Centrum handlowe Felicity zostanie otwarte 20 marca o godz. 9. Powstało tam około 120 sklepów i punktów handlowych. W centrum swoje salony otworzą najbardziej popularne marki modowe, takie jak: H&M, grupa Inditex (Zara, Bershka, Stradivarius, Pull & Bear, Massimo Dutti), C&A, wszystkie marki z grupy LPP (Reserved, Mohito, Sinsay, Cropp, House, Home&You) oraz pierwsze w Lublinie salony Tommy Hilfiger i New Yorker.

Kompleksową ofertę z branży zdrowia i urody zapewnią: Sephora, Douglas, Rossmann, Super-Pharm, Hebe i Ziaja. Do centrum wprowadzą się również najemcy z grupy EM&F: Empik oraz Smyk. W Atrium Felicity będzie również hipermarket Auchan, market budowlano-dekoracyjny Leroy Merlin oraz market elektroniczny Saturn.