Nowe centrum handlowe Felicity zostało otwarte dziś o godz. 9. Przygotowano wiele atrakcji dla pierwszych klientów. Wieczorem zaplanowano pokaz sztucznych ogni. – Bardzo duży obiekt, robi wrażenie. Przyjechałem obejrzeć telewizory, ale były w tak atrakcyjnych cenach, że sprzedały się na pniu – mówi jeden z pierwszych klientów.

 

W Atrium Felciity powstało około 120 sklepów i punktów handlowych. Pracę w centrum znalazło około 1200 osób. W centrum swoje salony otworzyły najbardziej popularne marki modowe, takie jak: H&M, grupa Inditex (Zara, Bershka, Stradivarius, Pull & Bear, Massimo Dutti), C&A, wszystkie marki z grupy LPP (Reserved, Mohito, Sinsay, Cropp, House, Home&You) oraz pierwsze w Lublinie salony Tommy Hilfiger i New Yorker.

Kompleksową ofertę z branży zdrowia i urody zapewniają: Sephora, Douglas, Rossmann, Super-Pharm, Hebe i Ziaja. Do centrum wprowadzą się również najemcy z grupy EM&F: Empik oraz Smyk. W Atrium Felicity jest również hipermarket Auchan, market budowlano-dekoracyjny Leroy Merlin oraz market elektroniczny Saturn.