Trwa przebudowa ul. Łęczyńskiej. Od soboty przywrócony zostanie ruch na odcinku od ul. Przyjaźni do wjazdu do LUBFARM S.A. (okolice ul. Mieszczańskiej). Tym samym będzie dogodny dojazd dla zaopatrzenia i klientów Aldik, Domix, stacji paliw. Odcinek między ul. Bronowicką i ul. Mieszczańską, pomimo prowadzonych na nim prac, nadal będzie dostępny.Nadal pozostaje zamknięty odcinek między ulicami: Hrubieszowska - Biłgorajska. Jednak od przyszłego tygodnia wyłączony z ruchu będzie skrócony i będzie obowiązywał między ul. Skibińskiej a ul. Biłgorajską. Tym samym dostępny komunikacyjnie będzie odcinek ul. Łęczyńskiej od skrzyżowania z ul. Droga Męczenników Majdanka, ul. Fabryczna, ul. Wolska do ul. Skibińskiej.

W przyszłym tygodniu także rozpoczną się pracę na odcinku od skrzyżowania z ul. Hutniczą do ul. Przyjaźni. Zważywszy, że jest to najszerszy odcinek ul. Łęczyńskiej, wykonawca będzie organizował ruch obustronny na jednej połowie jezdni.

Dojazd do każdej nieruchomości (mieszkalnej, handlowej, usługowej, produkcyjnej) zostanie zapewniony. Zmianie ulegną tablice informujące o obowiązujących objazdach i odcinkach wyłączonych z ruchu. Miasto prosi kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i zwracanie uwagi na znaki.