Trzej mężczyźni w wieku 21, 25 i 26 lat na cmentarzu w Głusku rzucali odłamkiem płyty w pamiątkową macewę oraz wykrzykiwali antysemickie hasła. Trafili w ręce policji. Zatrzymani byli nietrzeźwi, mieli od 1,6 do 2 promili alkoholu w organizmie. W trakcie zatrzymania młodzieńcy zachowywali się wulgarnie w stosunku do funkcjonariuszy, a jeden z nich groził policjantowi.

Czytaj więcej...

Od poniedziałku rozpoczęła działalność nowa filia biblioteki miejskiej. Placówka znajduje się przy ul. Głuskiej w Lublinie. Na czytelników czekają nie tylko bogate zbiory książek, ale także stanowiska komputerowe oraz wydarzenia kulturalne.

Czytaj więcej...

W przyszłym tygodniu wykonawca przystąpi do układania ostatniej warstwy asfaltu na ul. Głuskiej. Roboty będą powodowały utrudnienia w ruchu. Jest to już ostatni etap realizowanej przez miasto inwestycji.

Czytaj więcej...

Przy ul. Głuskiej 138 powstanie filia Miejskiej Biblioteki Publicznej. Ma zacząć działać w czerwcu tego roku. Radni miejscy byli w tej sprawie jednogłośni.

Czytaj więcej...

Miasto ma pomysł, by w Głusku stworzyć filię Dzielnicowego Domu Kultury Bronowice. Wcześniej jednak trzeba będzie przeprowadzić remont budynku, w którym jeszcze niedawno mieścił się posterunek policji.

Czytaj więcej...