Dziś prezentujemy kolejne zdjęcia nadesłane na nasz konkurs fotograficzny „Lublin w sercu i obiektywie”. 13-letnia Elżbieta Oleszczuk, uczennica Gimnazjum nr 11 w Lublinie, przysłała na nasz konkurs 7 zdjęć. Sześć z nich przedstawia Zamek Lubelski. Natomiast jedno fontannę na placu Litewskim. Przypominamy, nasz konkurs trwa do 6 czerwca.

 

Na zdjęcia Elżbiety Oleszczuk można głosować na fanpage’u Wspólnego Lublina na Facebooku do 6 czerwca. I do tego dnia czekamy też na Wasze zdjęcia. Do wygrania atrakcyjne nagrody.

Konkurs fotograficzny „Lublin w sercu i obiektywie” jest przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. – W naszym mieście jest wielu młodych pasjonatów, którzy robią świetne zdjęcia i chcemy docenić ich talent – mówi Piotr Kowalczyk, przewodniczący Rady Miasta Lublin i organizator konkursu.

Konkurs, który odbywa się pod patronatem Kuriera Lubelskiego i Radia Lublin, trwa od 23 kwietnia do 6 czerwca 2014 roku i w tym terminie należy przesłać wykonane przez siebie fotografie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Laureatów ogłosimy 13 czerwca na naszym portalu. Tematem zdjęć ma być nasze miasto, przedstawione w oryginalnym ujęciu.

– Każdy inaczej patrzy na Lublin. Dla jednej osoby będzie to piękne Stare Miasto, dla innej – nowe inwestycje, a dla kogoś może to być jego rodzina. Liczymy na inwencję młodych ludzi – dodaje Piotr Kowalczyk.

Do wygrania atrakcyjne nagrody. Jury wybierze 50 najlepszych fotografii, które później będzie można oglądać na wystawie przed Ratuszem. Będzie też nagroda publiczności. 5 autorów zdjęć, które uzyskają najwięcej „polubień” na facebooku na fanpage’u portalu Wspólny Lublin (stan na dzień 6 czerwca, godz. 23.59) w nagrodę odbędzie fotograficzne warsztaty plenerowe.

Konkurs odbywa się pod patronatem Kuriera Lubelskiego i Radia Lublin oraz Dziennika Wschodniego. Honorowy patronat nad konkursem objął prezydent Lublina Krzysztof Żuk oraz przewodniczący Rady Miasta Lublin, Piotr Kowalczyk.

 

Zdjęcia Elżbiety Oleszczuk