Dziś prezentujemy kolejne zdjęcie nadesłane na nasz konkurs fotograficzny „Lublin w sercu i obiektywie”. 14-letnia Magda Małek, uczennica Gimnazjum nr 15 im Jana Pawła II w Lublinie, nadesłała na nasz konkurs 1 zdjęcie. Przedstawia ono jej klasę na boisku szkolnym. Konkurs trwa do 6 czerwca.

 

Konkurs fotograficzny „Lublin w sercu i obiektywie” jest przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. – W naszym mieście jest wielu młodych pasjonatów, którzy robią świetne zdjęcia i chcemy docenić ich talent – mówi Piotr Kowalczyk, przewodniczący Rady Miasta Lublin i organizator konkursu.

Konkurs trwa od 23 kwietnia do 6 czerwca 2014 roku i w tym terminie należy przesłać wykonane przez siebie fotografie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Laureatów ogłosimy 13 czerwca na naszym portalu. Tematem zdjęć ma być nasze miasto, przedstawione w oryginalnym ujęciu.

Do wygrania atrakcyjne nagrody. Jury wybierze 50 najlepszych fotografii, które później będzie można oglądać na wystawie przed Ratuszem. Będzie też nagroda publiczności. 5 autorów zdjęć, które uzyskają najwięcej „polubień” na facebooku na fanpage’u portalu Wspólny Lublin (stan na dzień 6 czerwca, godz. 23.59) w nagrodę odbędzie fotograficzne warsztaty plenerowe.

Konkurs odbywa się pod patronatem Kuriera Lubelskiego i Radia Lublin oraz Dziennika Wschodniego. Honorowy patronat nad konkursem objął prezydent Lublina Krzysztof Żuk oraz przewodniczący Rady Miasta Lublin, Piotr Kowalczyk.