Niezapomniane emocje, sportowa rywalizacja, a także dobra zabawa, konkursy i inne atrakcje - to wszystko czeka na fanów MKS Selgros Lublin w hali Globus. Sobota godz.16 i niedziela godz.17. Nie może was zabraknąć!

 

W sobotę i niedzielę piłkarki ręczne MKS Selgros rozpoczynają rywalizację o złoty medal mistrzostw Polski z Zagłebiem Lublin. Potem czekają nas rewanże w Lubinie.

W decydującej walce o medale, czyli rundzie play off zespoły z Lublina i Lubina spotykały się już pięciokrotnie w 2006, 2009, 2010, 2011 i 2013 roku. Finałową batalię przegraliśmy tylko raz w 2011 roku, trzykrotnie przegrywając mecze wyjazdowe.

Dziś i jutro w hali Globus łatwo nie będzie, bo starcia z Zagłębiem to prawdziwa handballowa wojna, w której w ciągu ostatnich lat ciężko wskazać faworyta. Wystarczy przypomnieć wyniki sezonu zasadniczego - w Lublinie górą był MKS Selgros wygrywając 29:23, w rewanżu minimalnie lepsze okazały się Miedziowe pokonując lublinianki 23:22.

Tradycyjnie podczas meczu będzie można wygrać selgrosowe gadżety oraz wejściówki do SPA Orkana.

- Dzieciakom zapewniamy też możliwość udziału w konkursie rzutów oraz zabawach z Kozigrodkiem. W sklepiku będą czekały długo wyczekiwane szaliki MKS Selgros Lublin - mówią przedstawiciele klubu. I przypominają o przyniesieniu nakrętek, które są zbierane na rzecz Hospicjum Małego Księcia. Specjalne pojemniki będą umiejscowione przy wejściu na Halę Globus od strony stoku.

WIELKI FINAŁ Na GLOBUSIE i W POLSACIE

MKS Selgros Lublin - KGHM Metraco Zagłębie Lubin

1. Sobota, 10 maja, godz. 16 (transmisja Polsat Sport i Radio Lublin)

2. Niedziela, 11 maja, godz. 17 (transmisja Polsat Sport i Radio Lublin)

Ceny biletów na jeden mecz: normalny 20zł, ulgowy 10zł; karnety na dwa mecze: normalny 30zł, ulgowy 15 złł.