Wracają emocje w rozgrywkach PGNiG Superligi. Na początek niedzielne starcie lublinianek w Chorzowie z Ruchem. Początek o g. 17. Relacja na żywo na www.spr.lublin.pl.

 

Faworytem najbliższego meczu będzie MKS Selgros Lublin. To spotkanie zakończy pierwszą rundę rozgrywek. Wszystko wskazuje na to, że mistrzynie Polski do spotkań rewanżowych przystąpią z pierwszej pozycji w tabeli.

Styczeń zapowiada się niezwykle interesująco. Lublinianki rozegrają pięć meczów ligowych z czego cztery na wyjeździe. Szczególnie trudne będą spotkania ze Startem Elbląg oraz z Vistalem Gdynia. Jesienią na Globusie nasze zawodniczki uległy drużynie z Gdyni, będzie więc okazja do rewanżu.l

Bardzo dobrą wiadomością jest powrót po kontuzji skrzydłowej Agnieszki Koceli, dla której występ w Chorzowie będzie pierwszym meczem w sezonie 2013/2014.

Niedzielny rywal MKS Selgros jak dotąd rozczarowuje. Chorzowianki wygrały tylko dwa spotkania i zajmują przedostatnie miejsce w tabeli, wyprzedzając jedynie beniaminka SPR Olkusz.