W ubiegłym tygodniu ruszył oficjalny serwis internetowy www.LubelskiRower.pl i rozpoczęła się rejestracja w systemie LRM! W ciągu pierwszych 24 godzin konto założyło aż 2181 osób!  Jak informuje operator LRM, Nextbike Polska, to rekordowy wynik dla publicznych wypożyczalni w Polsce w sezonie 2014.

 

Operator Lubelskiego Roweru Miejskiego przygotował bonus dla przyszłych użytkowników. Firma ogłosiła, że pierwsze 100 zarejestrowanych osób, dostanie dodatkowe doładowanie konta w wysokości 10 zł. W związku z dużym zainteresowaniem, Nextbike zdecydował o przyznaniu promocyjnego doładowania dodatkowym 50 osobom.

W piątek startuje nowa promocja. Co setna osoba, która dokona pełnej rejestracji (poda kompletne dane personalne i adresowe oraz zasili konto opłatą inicjalną w wysokości min. 10 zł) – otrzyma od firmy Nextbike Polska podwojenie swojej pierwszej wpłaty na koncie LRM! Uwaga: wielkość wpłaty, która może być podwojona nie ma ograniczenia! Szczegółowy regulamin i wszystkie potrzebne informacje znajdują się na stronie LubelskiRower.pl