Fot. archiwum

Dzisiaj (w sobotę) na boiskach treningowych Areny Lublin zostanie rozegrany Finał Wojewódzki V Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP, a na błoniach obiektu odbędzie się piknik sportowo-rekreacyjny.Rozgrywki finałowe V Turnieju Orlika rozpoczną się o godz. 10 na boiskach treningowych Areny Lublin. Zmierzą się w nich dziewczęta z ośmiu najlepszych dużych naszego regionu i chłopcy z 16 najlepszych drużyn. Finały i wręczenie nagród – ok. godz. 16..

Na błoniach Areny Lublin w godzinach 11-17 odbędzie się również wielki piknik sportowo-rekreacyjny. Mieszkańcy będą mogli aktywnie spędzić czas w strefach związanych z takimi dyscyplinami, jak: piłka nożna, piłka ręczna, nornic walking, sztuki walki, rugby, streetball, cross fit, zumba, futbol amerykański.

W trakcie imprezy na błoniach pojawią się zawodniczki MKS Selgros Lublin oraz zawodnicy Wikany Start Lublin oraz Tytanów Lublin. Zainteresowani będą mogli zaczerpnąć profesjonalnej wiedzy od sportowców lub skorzystać z rad zawodowych trenerów.
nie zabraknie dodatkowych atrakcji , m.in.: konkursów z nagrodami, fotobudki, dmuchańców dla dzieci czy malowania twarzy.