Orły Engela kontra Górnik Łęczna już w niedzielę o godz.16 na Stadionie Miejskim w Lublinie. Na murawie Areny Lublin pojawi się wielu znanych piłkarzy, zaplanowane są konkursy z nagrodami. Imprezę zakończy pokaz sztucznych ogni. Wstęp na mecz jest wolny.

 

Kibice będą wpuszczani na stadion od godziny 14.30, a już od 16 na murawie Areny Lublin czekają na nas sportowe emocje. W meczu towarzyskim zmierzą się ze sobą Orły Engela i byli zawodnicy Górnika Łęczna. Na boisku pojawią się między innymi Radosław Majdan, Tomasz Kłos, Jacek Bąk, Tomasz Rząsa oraz Jacek Krzynówek.Wśród graczy Górnika zaprezentują się tacy zawodnicy jak Paweł Bugała, Mirosław Zagrodniczek, Sławomir Nazaruk, Grzegorz Bronowicki oraz Jakub Wierzchowski.

- Stadion w Lublinie może być wykorzystywany na imprezy sportowe takiej rangi jak czwartkowy mecz Polska-Włochy czy mecze ligowe, a także koncerty, czy szereg imprez dla całych rodzin. To miejsce, w którym można spotkać się ze znajomymi, ale także miejsce spotkań rodzinnych – Mówi prezydent Lublina Krzysztof Żuk.

Impreza zakończy się pokazem sztucznych ogni. Wstęp na mecz jest wolny.