Wykaz placówek i szkół miasta Lublin wraz z danymi kontaktowymi.

 

 

Lp.

Nazwa szkoły/placówki

Adres

Imię i nazwisko dyrektora

Telefon

1.

Szkoła Podstawowa nr 2
im. Jana Kochanowskiego

ul. Adama Mickiewicza 24

20-433 Lublin

Danuta Giletycz

744-03-22

2.

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Juliusza Słowackiego

ul. Balladyny 22
20-601 Lublin

Urszula Wesołowska

525-25-26

3.

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza

ul. Hiacyntowa 69

20-143 Lublin

Alina Broniowska

747-10-43

4.

Szkoła Podstawowa nr 6
im. Romualda Traugutta

ul. Czwartaków 11

20-045 Lublin

Danuta Nowakowska-Bartłomiejczyk

533-02-35

5.

Szkoła Podstawowa nr 7

im. ks. Jana Twardowskiego

ul. Plażowa 9 20-620 Lublin

Mariusz Lisek

525-10-44

4600

6.

Szkoła Podstawowa nr 10

im. Henryka Sienkiewicza

ul. Kalinowszczyzna 70

20-231 Lublin

Ewa Momot

747-28-46

7.

Szkoła Podstawowa nr 14 im. Tadeusza Kościuszki

al. Warszawska 94

20-824 Lublin

Lucjan Miciuk

533-30-57

8.

Szkoła Podstawowa nr 20

im. Jarosława Dąbrowskiego

al. Józefa Piłsudskiego 26

20-407 Lublin

Kinga Ostrowska

532-14-35

9.

Szkoła Podstawowa nr 21
im. Królowej Jadwigi

ul. Zuchów 1

20-047 Lublin

Jerzy Piskor

533-15-83

10.

Szkoła Podstawowa nr 23
im. Olimpijczyków Polskich

ul. Podzamcze 9

20-126 Lublin

Marcin Stec

444 44 08;

747-18-82

11.

Szkoła Podstawowa nr 24

im. Partyzantów Lubelszczyzny

ul. Niecała 1

20-060 Lublin

Irena Pogoda

532-15-20

12.

Szkoła Podstawowa nr 25

im. Władysława Broniewskiego

ul. Sieroca 17

20-089 Lublin

Celina Nikolska

747-48-49

13.

Szkoła Podstawowa nr 27

im. Marii Montessori

ul. Kresowa 1 20-215 Lublin

Jolanta Chotkowska

746-19-77

14.

Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej

ul. Radości 13

20-533 Lublin

Marek Błaszczak

533-92-72

15.

Szkoła Podstawowa nr 29

im. Adama Mickiewicza

ul. Wajdeloty 1

20-604 Lublin

Marek Woźniak

525-21-23

16.

Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego

ul. Nałkowskich 110

20-437 Lublin

Elżbieta Satowska

744-61-10

17.

Szkoła Podstawowa nr 31
im. Lotników Polskich

ul. Lotnicza 1 20-322 Lublin

Jolanta Józefaciuk

744-06-31

18.

Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami integracyjnymi im. Pamięci Majdanka

ul. Kazimierza Przerwy – Tetmajera 2

20-362 Lublin

Teresa Ewa Jezierska

744-16-44

19.

Szkoła Podstawowa nr 34

ul. Ireny Kosmowskiej 3

20-815 Lublin

Sławomira Kryńska

741-89-06

20.

Szkoła Podstawowa nr 38 im. Henryka Sienkiewicza

ul. Wołodyjowskiego 8 20-627 Lublin

Mirosław Wójcik

525-22-84

21.

Szkoła Podstawowa nr 40

im. Leona Kruczkowskiego

ul. Róży Wiatrów 9 20-468 Lublin

Ewa Sadowska

744-28-08

22.

Szkoła Podstawowa nr 42

im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego

ul. Rycerska 9 20-552 Lublin

Jerzy Kolowca

536-01-10

23.

Szkoła Podstawowa nr 43

im. Ignacego Jana Paderewskiego

ul. Józefa Śliwińskiego 5 20-861 Lublin

Elżbieta Pieczonka

741-13-05

24.

Szkoła Podstawowa nr 46

im. Króla Jana III Sobieskiego

ul. Biedronki 13

20-543 Lublin

Alina Aleksandrowicz

526-16-06-

25.

Szkoła Podstawowa nr 48 im. Józefa Piłsudskiego

ul. Jana Kasprowicza 112

20-258 Lublin

Henryka Olszak

746-35-59

26.

Szkoła Podstawowa nr 51

im. Jana Pawła II

ul. Bursztynowa 22 20-576 Lublin

Marianna Olszańska

527-88-80

27.

Szkoła Podstawowa nr 52

ul. Władysława Jagiełły 11 20-281 Lublin

Halina Pawłowicz

746-81-77

28.

Gimnazjum nr 1
im. ks. Stanisława Konarskiego

ul. Wł. Kunickiego 116 20-436 Lublin

Izabella Maciejewska

744-06-07

29.

Gimnazjum nr 2
im. Komisji Edukacji Narodowej

ul. Lwowska 11
20-128 Lublin

Anna Sobowiec

747-39-66

30.

Gimnazjum nr 3
im. prof. Mieczysława A. Krąpca OP

ul. Nałkowskich 110
20-437 Lublin

Elżbieta Kot

749-06-94

31.

Gimnazjum nr 5
im. Króla Władysława Łokietka

ul. Smyczkowa 3 20-844 Lublin

Stanisław Rodak

741-75-10

32.

Gimnazjum nr 7
im. Jana Kochanowskiego

ul. Z. Krasińskiego 7
20-709 Lublin

Katarzyna Korościk

525-00-08

33.

Gimnazjum nr 9
im. cc mjr Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora”

ul. Lipowa 25
20-020 Lublin

Antoni Kamiński

534-01-54

34.

Gimnazjum nr 10

im. księdza Jana Twardowskiego

ul. Wajdeloty 12
20-604 Lublin

Tomasz Szabłowski

524-51-54

35.

Gimnazjum nr 11
im. por. mar.
Mariana Tadeusza Mokrskiego

ul. Radości 13, 20-533 Lublin

Mariola Krawczyk

527-96-95

36.

Gimnazjum nr 14

im. 27. Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej

ul. Pogodna 19 20-337 Lublin

Urszula Remiszewska

442-02-82

37.

Gimnazjum nr 15
im. Jana Pawła II

ul. Elektryczna 51
20-349 Lublin

Adam Szymala

744-08-00

38.

Gimnazjum nr 16
im. Fryderyka Chopina

ul. Poturzyńska 2 20-854 Lublin

Barbara Warda

443-85-30

39.

Gimnazjum nr 17

ul. Maszynowa 2
20-218 Lublin

Lucyna Tokarzewska

746-28-49

40.

Gimnazjum nr 18
im. Macieja Rataja

al. Jana Długosza 8 20-054 Lublin

Marek Krukowski

533-54-20

41.

Gimnazjum nr 19
im. Józefa Czechowicza

ul. Szkolna 6
20-124 Lublin

Elżbieta Bolibok

747-89-43

42.

I Liceum Ogólnokształcące
im. Stanisława Staszica

Al. Racławickie 26, 20-043 Lublin

Stanisław Stoń

441-14-60

43.

II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego

ul. Ogrodowa 16 20-075 Lublin

Ryszard Kowal

532-17-32

44.

III Liceum Ogólnokształcące
im. Unii Lubelskiej

Plac Wolności 4 20-005 Lublin

Grzegorz Lech

532-09-47

45.

IV Liceum Ogólnokształcące
im. Stefanii Sempołowskiej

ul. Szkolna 4
20-124 Lublin

Grzegorz Gębka

747-78-17

46.

V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie

ul. Lipowa 7
20-020 Lublin

Zbigniew Jakuszko

532-19-27

47.

VI Liceum Ogólnokształcące
im. Hugona Kołłątaja

ul. Adama Mickiewicza 36 20-466 Lublin

Dariusz Tomczuk

744-07-37

48.

VIII Liceum Ogólnokształcące
im. Zofii Nałkowskiej

ul. Słowicza 5 20-336 Lublin

Lucyna Mądra

744-06-23

49.

IX Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika

ul. Andrzeja Struga 6
20-709 Lublin

Zofia Bielecka

525-54-35

50.

XXIII Liceum Ogólnokształcące
im. Nauczycieli Tajnego Nauczania

Józefa Poniatowskiego 5 20-011 Lublin

Monika Wrona

533-58-16

51.

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1
im. Zbigniewa Herberta
-Szkoła Podstawowa nr 45
-XIV Liceum Ogólnokształcące

ul. Radzyńska 5
20-850 Lublin

Wojciech Kalicki

741-37-03

52.

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
-Szkoła Podstawowa nr 11
-XVIII Liceum Ogólnokształcące

ul. Przyjaźni 12
20-314 Lublin

Cezary Jacek Furtak

746-25-11

53.

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4
im. Orląt Lwowskich
-Szkoła Podstawowa nr 44
-Gimnazjum nr 6
-XX Liceum Ogólnokształcące

ul. Kazimierza Tumidajskiego 6 a, 20-247 Lublin

Krzysztof Szulej

747-70-03

54.

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5
-Szkoła Podstawowa nr 22
im. Bolesława Prusa

-XIX Liceum Ogólnokształcące im. M. i J. Kuncewiczów

ul. Rzeckiego 10 20-637 Lublin

Małgorzata Frejowska

525-70-12

55.

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6
-Szkoła Podstawowa nr 17
im. Zwycięstwa Grunwaldzkiego

-XXII Liceum Ogólnokształcące

ul. Krochmalna 29 20-401 Lublin

Beata Kwiatkowska

443 43 31

56.

Zespół Szkół nr 1
im. Władysława Grabskiego

ul. Podwale 11 20-117 Lublin

Elżbieta Sękowska

532-24-12

57.

Zespół Szkół nr 3

ul. Wyścigowa 31 20-425 Lublin

Ryszard Wiechnik

532-19-44

58.

Zespół Szkół nr 4
im. Janusza Korczaka
(Gimnazjum Specjalne nr 20
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 26

Szkoła Podstawowa nr 49)

ul. Bronowicka 21 20-301 Lublin

Bożenna Kowalik

746-14-07

59.

Zespół Szkół nr 5
im. Jana Pawła II

ul. Elsnera 5 20-854 Lublin

Marian Klimczak

740-46-01

60.

Zespół Szkół nr 6

ul. Diamentowa 2
20-447 Lublin

Marta Piekarczyk

744-17-52

61.

Zespół Szkół nr 7

Szkoła Podstawowa nr 50

im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego – Prymasa Tysiąclecia

Gimnazjum nr 24

ul. Roztocze 14

20-722 Lublin

Ryszard Pawka

536-65-36

62.

Zespół Szkół nr 8

(Szkoła Podstawowa nr 39

Gimnazjum nr 25)

ul. Krężnicka 156, 20-492 Lublin

Grażyna Daniewska

750-09-23

63.

Zespół Szkół nr 9

(Szkoła Podstawowa nr 47

im. Józefa Ignacego Kraszewskiego
Gimnazjum nr 26)

ul. Zdrowa 1

20-383 Lublin

Paweł Krysa

751-86-41

64.

Zespół Szkół nr 10

Gimnazjum nr 8
im. Grażyny Chrostowskiej

XXVII Liceum Ogólnokształcące

ul. Biedronki 13
20-543 Lublin

Urszula Łapińska-Łubniewska

527-67-33

65.

Zespół Szkół nr 11

Gimnazjum nr 12

VII Liceum Ogólnokształcące
im. Marii Konopnickiej

ul. Farbiarska 8
20-107 Lublin

Małgorzata Markowska

532-65-12

66.

Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji im. Hieronima Łopacińskiego

Al. Racławickie 5
20-059 Lublin

Grażyna Kubuj-Bełz

533-88-34

67.

Zespół Szkół Budowlanych
im. Eugeniusza Kwiatkowskiego

ul. Słowicza 3, 20-336 Lublin

Jerzy Solan

444-27-00

68.

Zespół Szkół Ekonomicznych
im. A. i J. Vetterów

ul. Bernardyńska 14 20-109 Lublin

Marzenna Modrzewska-Michalczyk

532-53-13

69.

Zespół Szkół Elektronicznych

ul. Wojciechowska 38
20-704 Lublin

Elżbieta Hanc

525-66-91
525-40-90

70.

Zespół Szkół Energetycznych
im. prof. Kazimierza Drewnowskiego

ul. Długa 6
20-346 Lublin

Anna Smolińska

744-24-22
744-33-14

71.

Zespół Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego
im. Gen. Franciszka Kleeberga

Al. Racławickie 7a 20-059 Lublin

Marek Szymański

533-09-33

442-19-20

72.

Zespół Szkół Transportowo-Komunikacyjnych
im. Tadeusza Kościuszki

ul. Zemborzycka 82
20-445 Lublin

Iwona Szołno

744-09-51

73.

Zespół Szkół Odzieżowo-Włókienniczych im. Władysława Stanisława Reymonta

Spokojna 10
20-074 Lublin

Halina Augustak

532-41-16

74.

Zespół Szkół Samochodowych
im. Stanisława Syroczyńskiego

al. Jana Długosza 10a
20-054 Lublin

Ryszard Morawski

533-00-55

75.

Lubelskie Centrum Edukacji Zawodowej
im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego

ul. Magnoliowa 8
20-143 Lublin

Jacek Misiuk

747-03-78

76.

Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 1
im. Eugeniusza Kwiatkowskiego

ul. Krochmalna 29 20-401 Lublin

Dariusz Kukiełka

532-74-95

77.

Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 2

ul. Pogodna 52 20-337 Lublin

Anna Kurdybelska

744-15-39

744-02-27

78.

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1

Al. Spółdzielczości Pracy 65

20- 147 Lublin

Andrzej Berbeć

747-66-68-centrala

747-50-75-dyrektor

747-57-54

79.

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2

ul. Głuska 5 20- 439 Lublin

Danuta Wach

744-47-07

744-43-11

80.

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych im. Prof. Zofii Sękowskiej

ul. Hirszfelda 6, 20-092 Lublin

Iwona Majewska

747-14-23

81.

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niesłyszącej i Słabo Słyszącej im. Jana Pawła II

ul. Lucyny Herc 4

20- 328 Lublin

Anna Stasiak

744-19-13

82.

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii

Szkoła Podstawowa Specjalna nr 56

ul. Zakładowa 11A

20-820 Lublin

Jarosław Socha

533-84-95

83.

Młodzieżowy Dom Kultury

„Pod Akacją”

ul. Grodzka 11

20-112 Lublin

Anna Kopcińska

534-67-11

532-27-40 (tel/fax)

84.

Młodzieżowy Dom Kultury nr 2

ul. Bernardyńska 14a 20-950 Lublin

Marta Kliczka

532-08-53

85.

Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Tadeusza Szeligowskiego

ul. G. Narutowicza 32 a
20-016 Lublin

Honorata Pukos

746-22-34

86.

Bursa Szkolna nr 1

ul. Popiełuszki 7

20-052 Lublin

Grażyna Piotrowska

533-05-30

533-35-97

533-27-48

87.

Bursa Szkolna nr 2

ul. Dolna Panny Marii 65

20-010 Lublin

Renata Bielecka

532-12-30

88.

Bursa Szkolna nr 3

ul. Weteranów 3

20-038 Lublin

Jerzy Kursa

533-03-16

533-25-11

89.

Bursa Szkolna nr 5

ul. Pogodna 52A

20-337 Lublin

Teresa Karkoszka

744-44-22

744-44-21

90.

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 1

ul. Pogodna 54

20-337 Lublin

Marzanna Rogowska-Dyrda

745-85-52

745-75-78

91.

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 2

ul. Radości 8 20-830 Lublin

Alicja Rogowska

442-30-01

92.

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 3

ul. Rzeckiego 21

20-637 Lublin

Ewa Ziarek

525-09-99

93.

Zespół Poradni nr 1

ul. Magnoliowa 8

20-143 Lublin

Anna Morow

747-35-26

94.

Zespół Poradni nr 2

ul. 1 Armii Wojska Polskiego 1

20-078 Lublin

Grażyna Soszyńska

532-48-22

95.

Zespół Poradni nr 3

ul. Młodej Polski 30

20- 836 Lublin

Bożena Cioch

741-09-30

96.

Szkolne Schronisko Młodzieżowe

al. Jana Długosza 6b

20-054 Lublin

Elżbieta Furmanek

533-06-28