Urodzony w 1969 r. w Lublinie. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UMCS w Lublinie, a także Studiów Podyplomowych w zakresie Administracji i Zarządzania dla kadry kierowniczej w administracji publicznej. Do 2006 r. pracował w Straży Miejskiej w Lublinie. W latach 2006-2008 kierował jako zastępca wojewódzkiego inspektora Wojewódzkim Inspektoratem Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, a następnie Wojewódzkim Inspektoratem Transportu Drogowego w Lublinie.

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

telefon: 81 466 2010

adres: Plac Króla Władysława Łokietka 1 p. 11, 20-109 Lublin

W czerwcu 2008 r. został powołany do zarządu spółki MPK Lublin sp. z o.o. na stanowisko wiceprezesa Zarządu. W latach 2009-2011 był członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Transportu Publicznego UITP. Członek komisji Transport & Urban Life, zajmującej się m.in. opracowywaniem i wdrażaniem systemowych rozwiązań w transporcie publicznym oraz opiniowaniem aktów prawnych związanych z transportem publicznym w krajach członkowskich UE. Jest żonaty, ma córkę.