Ludzie Wspólnego Lublina uważają, że ważne są nie tylko te wielkie inwestycje, które zmieniają nasze miasto, ale również te dzięki którym inaczej wygląda nasze życie w dzielnicach. Na Tatarach chcą zbudować basen i stworzyć Biuro Obsługi Mieszkańców. Chcą też, by powstały targowiska na Felinie i Ponikwodzie.

Czytaj więcej...

Okręg nr V to Tatary, Hajdów-Zadębie, Ponikwoda, Kalinowszczyzna i Felin. Kandydaci Wspólnego Lublina na radnych znają problemy tych dzielnic, bo słuchają mieszkańców. Wśród nich są doświadczeni samorządowcy, ludzie z pasją, społecznicy, nauczyciele i lekarze.

Czytaj więcej...

Miliony na budowę ulicy Węglarza, Lwowskiej oraz nowego odcinka ul. Mełgiewskiej, nowe boiska, biblioteki i bloki – to tylko niektóre z ważnych inwestycji, które zmieniają życie mieszkańców. Miasto zaczęło wreszcie wykorzystywać swoją szansę. Tych inwestycji nie byłoby gdyby nie Wspólny Lublin.

Czytaj więcej...

Dziś pierwsi mieszkańcy otrzymali klucze do mieszkań w nowo wybudowanych blokach w dzielnicy Felin. Przy ul. Zygmunta Augusta w dwóch blokach powstały 64 lokale mieszkalne, a dodatkowo przedszkole, do którego przyjętych zostanie 50 dzieci. Inwestycje realizowana była z dofinansowaniem Banku Gospodarstwa Krajowego, a jej koszt to 8,4 mln zł.

Czytaj więcej...

Nowe centrum handlowe Felicity zostało otwarte dziś o godz. 9. Przygotowano wiele atrakcji dla pierwszych klientów. Wieczorem zaplanowano pokaz sztucznych ogni. – Bardzo duży obiekt, robi wrażenie. Przyjechałem obejrzeć telewizory, ale były w tak atrakcyjnych cenach, że sprzedały się na pniu – mówi jeden z pierwszych klientów.

Czytaj więcej...

W związku z otwarciem centrum handlowego Felicity zmieni się trasa przejazdu linii nr 7. Wszystko po to, by klienci mogli do niego dojechać. Zmiana nie wpłynie na częstotliwość kursowania „siódemki”.

Czytaj więcej...

Nowe centrum handlowe zostanie otwarte 20 marca i godz. 9. Zaplanowano wiele atrakcji dla pierwszych klientów. Będą m.in. występy wykonawców programów Mam Talent i The Voice of Poland. Zobaczymy też modelki z Top Model. Imprezę poprowadzą Olivier Janiak i Karolina Malinowska.

Czytaj więcej...

Kolejny inwestor uzyskał zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej w Podstrefie Lublin. Firma ze Świdnika wybuduje w Lublinie nowoczesny zakład produkcyjny. Wyda na ten cel 3,5 mln zł i zatrudni 10 osób.

Czytaj więcej...